Bel ons

U hebt het antwoord op het onderwerp waarin u geïnteresseerd bent niet gevonden, bel - onze medewerkers beantwoorden graag al uw vragen. Door een van de onderstaande telefoonnummers te kiezen, hebt u de kans om rechtstreeks contact op te nemen met de afdeling die twijfels heeft geuit of u doorverwijst naar mensen die u kunnen helpen.

Team-Plast Sp. z o.o.

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
Polen
NIP: 9111814667
REGON: 932817567
KRS: 0000135696
Aandelenkapitaal: 600 000 PLN

Bankrekening bij ING Bank Śląski
23 1050 1504 1000 0022 9610 9842

CENTRALE

tel. +48 62 590 30 71 int. 110
fax +48 62 590 30 75 (24h)
e-mail: sekretariat@teamplast.pl
e-mail: zamowienia@teamplast.pl

KLANTENDIENST
VAN KLANT

tel. +48 62 590 30 71 int. 115
e-mail: biuro@teamplast.pl

AFDELING
LOGISTIEK

tel. +48 62 590 30 71 int. 135
tel. +48 506 233 238
e-mail: logistyka@teamplast.pl

VERKOOPAFDELING
FRANKRIJK

tel. +48 62 590 30 71 int. 112
tel. +48 62 590 30 71 int. 114
tel. +48 667 108 108
fax +48 62 590 30 75
e-mail: fr@teamplast.pl

VERKOOPAFDELING
DUITSLAND

tel. +48 62 590 30 71 int. 131
fax +48 62 590 30 75
e-mail: DE@teamplast.pl

COMMERCIËLE AFDELING

Marcin Marass

Marcin Marass

Nationaal commercieel directeur
marcin.marass@teamplast.pl
tel. kom. +48 603 441 577
Ilona Dylewska

Ilona
Dylewska

ilona.dylewska@teamplast.pl
tel. +48 62 590 30 71 wew.132
tel. kom. +48 609 539 162

KLANTENSERVICE

Renata Krawczak

Renata Krawczak

Hoofd klantenservice
renata.krawczak@teamplast.pl
tel. kom. +48 506 233 996
Jakub Misiak

Jakub
Misiak

jakub.misiak@teamplast.pl
tel. +48 62 590 30 71 wew.156
Nathalie Kasprzak

Nathalie
Kasprzak

nathalie.kasprzak@teamplast.pl
tel. +48 62 590 30 71 wew.138
tel. kom. +48 506 233 227
Karolina Broniszewska

Karolina
Broniszewska

karolina.broniszewska@teamplast.pl
tel. +48 62 590 30 71 wew.160
tel. kom. +48 506 233 025
NAAR BOVEN